/ oferta

Strona firmowa. Więcej niż jedno znaczenie

Wariant standardowy to fundamentalne rozwiązanie dzięki któremu Twoja firma skutecznie zaprezentuje się w Internecie i zdobędzie nowych klientów.

W poprzednim wpisie pokazaliśmy kiedy i dlaczego warto wybrać opcję landing page. W przeciwieństwie do strony lądowania, strona firmowa nie musi skupiać uwagi odbiorcy na realizacji jednego zadania. Witryna może zarówno promować ofertę, posiadać newsletter, oferować e-booka etc. Ma ona służyć do kompleksowego zaprezentowania firmy i skłonienia użytkowników do skorzystania z oferty. Stąd też strony firmowe najczęściej oprócz strony głównej posiadają także kilka podstron.

Kilka podstron. Kilkadziesiąt możliwości

W wariancie standardowym oferujemy przyjazną i atrakcyjną stronę główną oraz maksymalnie pięć podstron. Z doświadczenia wiemy, że taka ilość jest najbardziej optymalna dla standardowej strony firmowej. Tak jak w opcji landing page w cenie zapewniamy Ci stronę opartą na szablonie z naszej bazy, w której znajdują się tysiące atrakcyjnych i skutecznych szablonów.

Jednak w tym wariancie zapewniamy możliwość pełnej modyfikacji szablonu do Twoich potrzeb. Co nas wyróżnia na tle konkurencji stronę dostarczamy wraz z naszym autorskim systemem Amazing CMS, czyli narzędziem dzięki, któremu będziesz mógł dowolnie i w każdej chwili modyfikować treść na swojej witrynie.

cms

W przeciwieństwie do popularnego Wordpressa, Amazing CMS jest piękny, szybki i niesamowicie łatwy w użyciu. Za każdym razem personalizujemy go do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu nie ma w nim zbędnych i niezrozumiałych funkcji. Przetestuj go przed zakupem i zobacz jakie to świetne rozwiązanie!

Ożyw stronę filmem lub zdjęciami

Oczywiście gwarantujemy, że nasze strony szybko się ładuje jest responsywny. To znaczy, że wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach przenośnych i stacjonarnych, tak aby użytkownik nie miał problemu ze skorzystaniem z prezentowanej oferty. W naszych pracach czerpiemy z najnowszych trendów projektanckich i oferujemy produkt zgodny z ideologią Flat lub Material Design w zależności od projektu.

pexels-photo-297648-1

Zapewniamy również wysokiej jakości zdjęcia z legalnych katalogów, które nawiązują do celu strony i stanowią doskonały dodatek do treści. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej – za dodatkową opłatą nasz grafik przygotuje grafiki specjalnie dla Ciebie. Na prośbę klienta zamiast zdjęć zamieścimy wysokiej jakości filmy lub animacje, które przygotują nasi montażyści.

Jeszcze większa integracja

W przeciwieństwie do większości firm na rynku, my już w wariancie podstawowym oferujemy pełną integrację z Google Analytics, Google Maps, mediami społecznościowymi oraz z pikselem Facebooka.

pexels-photo-106344-1

Dzięki Google Analytics będziesz mógł analizować ruch na stronie i lepiej poznasz preferencje swoich klientów. Google Maps i media społecznościowe pomogą Twojej firmie wzmocnić swoją obecność w Internecie, zaś piksel Facebooka pomoże Ci prowadzić skuteczniejsze kampanie reklamowe, wykorzystując działania podejmowane przez odbiorców na różnych urządzeniach w witrynie.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z tych rozwiązań, pomożemy Ci je poznać!

Wejdź w interakcje

Dodatkowo w cenie oferujemy Ci bezpłatne konto Mail2Day do 1500 odbiorców. Mail2Day to nowoczesny system do marketingu w Twojej firmie. Dzięki nam masz możliwość wysyłać wiadomości e-mail oraz SMS do swoich klientów. Kilka kliknięć i już możesz zacząć budować długoletnie relacje z użytkownikami odwiedzającymi swoją stronę.

mail

Dodatkowo oferujemy także zapisanie danych firmowych na kodzie QR. Kod QR (Quick Response - szybka odpowiedź), podobnie jak zwykły kod kreskowy, służy do kodowania znaków w taki sposób, aby mogły być błyskawicznie odczytane przez specjalne czytniki. Aby w ułamku sekundy rozszyfrować zawartość kodu wystarczy komputer z kamerką lub telefon z wbudowanym aparatem i odpowiednią aplikacją.

5bc0a0db6cff8dc380d40a2ad4b4c17d

Ponadto oferujemy bezpłatną integrację z systemem LeadFinder lub Callpage. Dzięki nim będziesz generował od 30 proc. do nawet 125 proc. dodatkowych leadów. Domkniesz więcej sprzedaży i zwiększysz konwersję, nawet poza godzinami pracy! Dodatkowo możesz analizować swoje połączenia telefoniczne i zapewnić bezpłatną obsługę telefoniczną klientom z całego świata.

callpage

W wariancie standardowym oferujemy również bezpłatną domenę oraz podpięte pod nią konto pocztowe.

Zainwestuj i ciesz się z efektów

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zarówno zaawansowanych aplikacji webowych jak i profesjonalnych stron firmowych. Stworzyliśmy już kilkadziesiąt witryn dla zadowolonych klientów z Polski i zagranicy.

Jeśli chcesz się upewnić, że jesteśmy naprawdę dobrym wyborem, zobacz nasze realizacje. A jeżeli chcesz się upewnić, że powinieneś posiadać profesjonalną stronę internetową, przeczytaj nasz wpis.

pexels-photo-164474-1

Wariant standardowy dla Twojej firmy to inwestycja w wysokości 2900 zł. Jeśli potrzebujesz czegoś dodatkowego, nieprzewidzianego w cenniku mamy także pełną paletę usług dodatkowych:

  • prace nad stroną www – 80 zł za godzinę pracy
  • prace graficzne – 80 zł za godzinę pracy
  • prace administracyjne – 80 zł za godzinę pracy

Na życzenie klienta oferujemy także (dodatkowo płatne) usługi copywriterskie oraz związane w wideomarketingiem (przykładowo nagrywanie, montaż i tworzenie filmów i animacji).

Piotr Golianek

Piotr Golianek

Chief Technology Officer w agencji reklamowej, Junior Front-end Developer, Project Manager, mówca, organizator eventów biznesowych, frequent flyer, ekspert, analityk i dziennikarz w branży lotniczej.

Read More