/ oferta

Wariant profesjonalny. Dla tych, co chcą więcej

Wariant profesjonalny to sztandarowa usługa dla firm, które mają wiele do pokazania i chcą postawić na fachowy wizerunek w sieci.

Wariant profesjonalny to rozbudowana strona firmowa skierowana do firm, które chcą połączyć prezentację swojej bogatej oferty z możliwością jej sprzedaży za pośrednictwem strony.

Dużo przestrzeni na Twoje pomysły

W wariancie profesjonalnym oferujemy przyjazną i atrakcyjną stronę główną oraz maksymalnie 15 podstron. To ogromna przestrzeń dedykowana do pokazania Twojej działalności z jak najlepszej strony. W cenie zapewniamy Ci wyborną stronę opartą na szablonie z naszej bazy, w której znajdują się tysiące atrakcyjnych i skutecznych szablonów.

Oczywiście szablon będzie stanowić tylko fundament Twojej witryny. Zapewniamy możliwość jego pełnej modyfikacji, tak aby w pełni spełniał Twoje nawet najśmielsze oczekiwania! Co nas wyróżnia na tle konkurencji - stronę dostarczamy wraz z naszym autorskim systemem Amazing CMS, czyli narzędziem dzięki, któremu będziesz mógł dowolnie i w każdej chwili modyfikować treść na swojej witrynie.

cms

W przeciwieństwie do popularnego Wordpressa, Amazing CMS jest piękny, szybki i niesamowicie łatwy w użyciu. Za każdym razem personalizujemy go do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu nie ma w nim zbędnych i niezrozumiałych funkcji. Przetestuj go przed zakupem i zobacz jakie to świetne rozwiązanie!

Zwizualizuj swój produkt

Nie musimy już chyba przypominać, że nasze strony są responsywne. To znaczy, że wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach przenośnych i stacjonarnych, tak aby użytkownik nie miał problemu ze skorzystaniem z prezentowanej oferty. W wariancie profesjonalnym jako nieliczni dodatkowo gwarantujemy, że Twoja witryna osiągnie wynik powyżej 80 proc. w Google Page Speed Insights. A to oznacza, że strona będzie niewiarygodnie zoptymalizowana i szybka. W naszych pracach czerpiemy z najnowszych trendów projektanckich i oferujemy produkt zgodny z ideologią Flat lub Material Design w zależności od projektu.

pexels-photo-297648-1

Zapewniamy również wysokiej jakości zdjęcia z legalnych katalogów, które nawiązują do celu strony i stanowią doskonały dodatek do treści. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej – za dodatkową opłatą nasz grafik przygotuje grafiki specjalnie dla Ciebie. Na prośbę klienta zamiast zdjęć zamieścimy wysokiej jakości filmy lub animacje, które przygotują nasi montażyści. Dodatkowo w wariancie profesjonalnym nasz grafik bezpłatnie przygotuje profesjonalne wizualizacje Twoich produktów, które staną się piękną ozdobą Twojej strony firmowej!

amazingwall

Zacznij sprzedawać

W wariancie profesjonalnym strona firmowa nie tylko w przenośni „sprzedaje” Twoje produkty lub usługi. Implementujemy rozwiązania dzięki, którym będziesz miał możliwość sprzedawać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem swojej strony internetowej. Oczywiście przeprowadzamy także pełną integrację płatności online, tak aby Twoi klienci łatwo i przyjemnie mogli płacić za zakupy.

basket

Pakiet profesjonalny to podstawowa usługa e-commerce (handlu elektronicznego) skrojona na miarę potrzeb firm, które chcą prowadzić sprzedaż produktów ze swojej oferty i jednocześnie nie chcą inwestować większych środków w sklep internetowy. Jeśli potrzebujesz rozbudowanego sklepu online, sprawdź pakiet Portal internetowy & Sklep.

Bloguj bez ograniczeń

Jesteś wartościową firmą, masz ciekawą ofertę, sprzedajesz swoje produkty bezpośrednio przez stronę – chwal się tym! W wariancie profesjonalnym oferujemy implementację bloga w technologii AMP (Accelerated Mobile Pages). Jest to sposób budowania stron internetowych opartych na statycznych treściach, które mają się szybko renderować (wyświetlać).

blog

Dzięki blogowi przekonasz do siebie klientów i pokażesz jak bardzo jesteś profesjonalny! Jeśli nigdy nie prowadziłeś bloga lub potrzebujesz dodatkowego wsparcia, nasi copywriterzy marzą o tym, żeby Ci pomóc.

Jeszcze większa integracja

W wariancie profesjonalnym oferujemy pełną integrację z Google Analytics, Google Maps, mediami społecznościowymi oraz z pikselem Facebooka.

pexels-photo-106344-1

Dzięki Google Analytics będziesz mógł analizować ruch na stronie i lepiej poznasz preferencje swoich klientów. Google Maps i media społecznościowe pomogą Twojej firmie wzmocnić swoją obecność w Internecie, zaś piksel Facebooka pomoże Ci prowadzić skuteczniejsze kampanie reklamowe, wykorzystując działania podejmowane przez odbiorców na różnych urządzeniach w witrynie.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z tych rozwiązań, pomożemy Ci je poznać!

Wejdź w interakcje

Dodatkowo w cenie oferujemy Ci bezpłatne konto Mail2Day do 1500 odbiorców. Mail2Day to nowoczesny system do marketingu w Twojej firmie. Dzięki nam masz możliwość wysyłać wiadomości e-mail oraz SMS do swoich klientów. Kilka kliknięć i już możesz zacząć budować długoletnie relacje z użytkownikami odwiedzającymi swoją stronę.

mail

Dodatkowo oferujemy także zapisanie danych firmowych na kodzie QR. Kod QR (Quick Response - szybka odpowiedź), podobnie jak zwykły kod kreskowy, służy do kodowania znaków w taki sposób, aby mogły być błyskawicznie odczytane przez specjalne czytniki. Aby w ułamku sekundy rozszyfrować zawartość kodu wystarczy komputer z kamerką lub telefon z wbudowanym aparatem i odpowiednią aplikacją.

5bc0a0db6cff8dc380d40a2ad4b4c17d

Ponadto oferujemy bezpłatną integrację z systemem LeadFinder lub Callpage. Dzięki nim będziesz generował od 30 proc. do nawet 125 proc. dodatkowych leadów. Domkniesz więcej sprzedaży i zwiększysz konwersję, nawet poza godzinami pracy! Dodatkowo możesz analizować swoje połączenia telefoniczne i zapewnić bezpłatną obsługę telefoniczną klientom z całego świata.

callpage

W wariancie profesjonalnym oferujemy również darmowy hosting na rok, bezpłatną domenę oraz podpięte pod nią konto pocztowe.

Zainwestuj i ciesz się z efektów

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zarówno zaawansowanych aplikacji webowych jak i profesjonalnych stron firmowych. Stworzyliśmy już kilkadziesiąt witryn dla zadowolonych klientów z Polski i zagranicy.

Jeśli chcesz się upewnić, że jesteśmy naprawdę dobrym wyborem, zobacz nasze realizacje. A jeżeli chcesz się upewnić, że powinieneś posiadać profesjonalną stronę internetową, przeczytaj nasz wpis.

pexels-photo-164474-1

Wariant profesjonalny dla Twojej firmy to inwestycja w wysokości 4500 zł. Jeśli potrzebujesz czegoś dodatkowego, nieprzewidzianego w cenniku mamy także pełną paletę usług dodatkowych:

  • prace nad stroną www – 80 zł za godzinę pracy
  • prace graficzne – 80 zł za godzinę pracy
  • prace administracyjne – 80 zł za godzinę pracy

Na życzenie klienta oferujemy także (dodatkowo płatne) usługi copywriterskie oraz związane w wideomarketingiem (przykładowo nagrywanie, montaż i tworzenie filmów i animacji).

Piotr Golianek

Piotr Golianek

Chief Technology Officer w agencji reklamowej, Junior Front-end Developer, Project Manager, mówca, organizator eventów biznesowych, frequent flyer, ekspert, analityk i dziennikarz w branży lotniczej.

Read More