/ oferta

Więcej niż strona. Odpowiedź na Twoje potrzeby

W życiu firmy nadchodzi taka chwila, że strona internetowa, nawet rozbudowana przestaje spełniać Twoje potrzeby. Żeby się rozwijać potrzebujesz czegoś więcej…

Pakiet portal internetowy & sklep to najbardziej rozbudowana pozycja z naszej oferty stron internetowych. Dedykujemy go firmom, które potrzebują zaawansowanych rozwiązań technologicznych do zaimplementowania na stronie firmowej. Portal internetowy, forum, sklep online – stworzymy dla Ciebie kompleksowe narzędzie, dzięki któremu odniesiesz sukces w Internecie!

Tyle miejsca, ile tylko potrzebujesz

W tym pakiecie oferujemy przyjazną i atrakcyjną stronę główną. Nie ograniczamy z góry liczby podstron – ta zależy od projektu i jest indywidualnie dostosowywana do Twoich potrzeb. W tym wariancie nie korzystamy z szablonów, koncepcja wizualna jest indywidualnie przygotowywana przez doświadczonego grafika, dzięki czemu Twój design będzie jedyny w swoim rodzaju! A to jeszcze nie wszystko.

pexels-photo-196644

Projekt graficzny powstaje we współpracy z naszym UX Designerem, który przeprowadzi analizę pod kontem user experience (wrażeń użytkownika), dzięki czemu Twoja strona będzie nie tylko piękna i unikalna, ale także niezmiernie komfortowa i przyjazna w użytkowaniu.

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi Amazing CMS, będziesz mógł dowolnie i w każdej chwili modyfikować treść na swojej witrynie. Autoryzacja komentarzy, dodanie produktu do sklepu, zmiana cen etc. – możliwości jest od groma.

cms

W przeciwieństwie do popularnego Wordpressa, Amazing CMS jest piękny, szybki i niesamowicie łatwy w użyciu. Za każdym razem personalizujemy go do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu nie ma w nim zbędnych i niezrozumiałych funkcji. Przetestuj go przed zakupem i zobacz jakie to świetne rozwiązanie!

Profesjonalna identyfikacja wizualna

Nie musimy już chyba przypominać, że nasze strony są responsywne. To znaczy, że wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach przenośnych i stacjonarnych, tak aby użytkownik nie miał problemu ze skorzystaniem z prezentowanej oferty.

Dodatkowo gwarantujemy, że Twoja witryna osiągnie wynik powyżej 80 proc. w Google Page Speed Insights. A to oznacza, że strona będzie niewiarygodnie zoptymalizowana i szybka. W naszych pracach czerpiemy z najnowszych trendów projektanckich i oferujemy produkt zgodny z ideologią Flat lub Material Design w zależności od projektu.

pexels-photo-297648-1

Zapewniamy również wysokiej jakości zdjęcia z legalnych katalogów, które nawiązują do celu strony i stanowią doskonały dodatek do treści. Na prośbę klienta zamiast zdjęć zamieścimy wysokiej jakości filmy lub animacje, które przygotują nasi montażyści.W tym wariancie również bezpłatnie opracujemy profesjonalny system identyfikacji wizualnej.

pexels-photo--1-

Od logotypu, przez wizytówki, aż po materiały promocyjne etc. Oprócz strony internetowej otrzymasz także atrakcyjny i unikalny koncept graficzny dla swoich firmowych materiałów. Dodatkowo nasz grafik bezpłatnie przygotuje profesjonalne wizualizacje Twoich produktów, które staną się piękną ozdobą Twojej strony firmowej!

amazingwall

Twój własny sklep online

Chcesz mieć rozbudowany sklep online, w którym to Ty decydujesz, co i jak ma wyglądać? Jesteś we właściwym miejscu! W ramach tego wariantu tworzymy profesjonalny sklep online, którym będziesz mógł z łatwością zarządzać i promować poprzez stronę internetową. Z nami szybko i bezpiecznie zaczniesz sprzedawać swoje produkty.

Zaimplementujemy bezpieczne i pewne metody płatności m.in. przy pomocy serwisu PayPal, kart kredytowych etc. Będziesz mógł śledzić swoje zamówienie, bezproblemowo uzyskać płatności, promować sprzedaż i zarządzać przesyłkami - wszystko z jednego miejsca. Dodatkowo będziesz mógł indywidualnie dostosować zasady dotyczące wysyłki etc. Użytkownicy pokochają Twój sklep, dzięki prostej obsłudze i przyjaznemu panelowi użytkownika.

balinel

W ramach tej opcji zapewnimy Twojej firmie rozbudowaną usługę e-commerce (handlu elektronicznego), dzięki której bez problemu będziesz mógł prowadzić sprzedaż swoich produktów lub usług. Jeśli Twoja wizja sklepu internetowego wykroczy poza ramy naszej oferty na strony, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą aplikacji webowych.

Bloguj, a nawet rozmawiaj z klientami na forum

To już jasne, że każda wartościowa firma powinna prowadzić bloga, aby dzielić się i promować swój profesjonalizm. My proponujemy pójść o krok dalej i stworzyć forum internetowe. Rozmawiaj ze swoimi klientami, dowiedz się jakie mają potrzeby oraz obserwuj jak tworzą nowe grupy i społeczności konsumenckie. Twoi użytkownicy z radością będą korzystać z atrakcyjnego i prostego interfejsu, zaś Ty będziesz bez problemu mógł moderować ich aktywność.

forum

Dzięki blogowi i forum przekonasz do siebie klientów i pokażesz jak bardzo jesteś profesjonalny! Jeśli nigdy nie prowadziłeś bloga lub forum lub potrzebujesz dodatkowego wsparcia, nasi copywriterzy i moderatorzy marzą o tym, żeby Ci pomóc.

Jeszcze większa integracja

Oferujemy pełną integrację z Google Analytics, Google Maps, mediami społecznościowymi oraz z pikselem Facebooka.

pexels-photo-106344-1

Dzięki Google Analytics będziesz mógł analizować ruch na stronie i lepiej poznasz preferencje swoich klientów. Google Maps i media społecznościowe pomogą Twojej firmie wzmocnić swoją obecność w Internecie, zaś piksel Facebooka pomoże Ci prowadzić skuteczniejsze kampanie reklamowe, wykorzystując działania podejmowane przez odbiorców na różnych urządzeniach w witrynie.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z tych rozwiązań, pomożemy Ci je poznać!

Wejdź w interakcje

Dodatkowo w cenie oferujemy Ci bezpłatne konto Mail2Day do 1500 odbiorców. Mail2Day to nowoczesny system do marketingu w Twojej firmie. Dzięki nam masz możliwość wysyłać wiadomości e-mail oraz SMS do swoich klientów. Kilka kliknięć i już możesz zacząć budować długoletnie relacje z użytkownikami odwiedzającymi swoją stronę.

mail

Dodatkowo oferujemy także zapisanie danych firmowych na kodzie QR. Kod QR (Quick Response - szybka odpowiedź), podobnie jak zwykły kod kreskowy, służy do kodowania znaków w taki sposób, aby mogły być błyskawicznie odczytane przez specjalne czytniki. Aby w ułamku sekundy rozszyfrować zawartość kodu wystarczy komputer z kamerką lub telefon z wbudowanym aparatem i odpowiednią aplikacją.

5bc0a0db6cff8dc380d40a2ad4b4c17d

Ponadto oferujemy bezpłatną integrację z systemem LeadFinder lub Callpage. Dzięki nim będziesz generował od 30 proc. do nawet 125 proc. dodatkowych leadów. Domkniesz więcej sprzedaży i zwiększysz konwersję, nawet poza godzinami pracy! Dodatkowo możesz analizować swoje połączenia telefoniczne i zapewnić bezpłatną obsługę telefoniczną klientom z całego świata.

callpage

Oferujemy również darmowy hosting na rok, bezpłatną domenę oraz podpięte pod nią konto pocztowe.

Funkcjonalności jakich potrzebujesz

To jeszcze nie wszystko. Z doświadczenia wiemy, że klienci zamawiający ten pakiet mają niestandardowe potrzeby. Dlatego też oferujemy możliwość integracji niewymienionych wcześniej dodatkowych, spersonalizowanych funkcjonalności.

portal-1

Myślisz o portalu internetowym, sklepie online, forum tematycznym? Nie ma problemu, jesteśmy tu dla Ciebie! Wykorzystaj nowoczesne możliwości stwarzane dzięki technologii, zwiększ swój zysk, zdobądź nowych klientów oraz utrzymaj obecnych.

Zainwestuj i ciesz się z efektów

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zarówno zaawansowanych aplikacji webowych jak i portali oraz sklepów internetowych. Stworzyliśmy już kilkadziesiąt witryn dla zadowolonych klientów z Polski i zagranicy.

Jeśli chcesz się upewnić, że jesteśmy naprawdę dobrym wyborem, zobacz nasze realizacje. A jeżeli chcesz się upewnić, że powinieneś posiadać profesjonalną stronę internetową, przeczytaj nasz wpis.

pexels-photo-164474-1

Inwestycja w wariant portal internetowy & sklep zaczyna się od 14 500 zł. Jednak ze względu na kompleksowość i niestandardowość prac każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w zależności od jego zaawansowania.

Na życzenie klienta oferujemy także (dodatkowo płatne) usługi copywriterskie oraz związane w wideomarketingiem (przykładowo nagrywanie, montaż i tworzenie filmów i animacji).

Piotr Golianek

Piotr Golianek

Chief Technology Officer w agencji reklamowej, Junior Front-end Developer, Project Manager, mówca, organizator eventów biznesowych, frequent flyer, ekspert, analityk i dziennikarz w branży lotniczej.

Read More