/ oferta

Zaistniej online. Inwestycja w landing page

Potrzebujesz strony dla jednego produktu lub usługi i nie chcesz na początku inwestować większych środków? Wybierz ekonomiczny wariant landing page i zdobądź nowych klientów!

Strona lądowania

Landing page to najprostsza strona internetowa stworzona do spełnienia jednego, określonego zadania jak np. pozyskiwanie leadów (klientów), pobranie e-booka lub oferty etc. Strona lądowania, nazywana też docelową, może zostać także wykorzystana może zostać także wykorzystana jako jeden z elementów kampanii reklamowych. Przykładowo może się pojawiać po kliknięciu w reklamę na Facebooku, linki sponsorowane Google AdWords, mailing, newsletter lub baner reklamowy zamieszczony na innej stronie www.

kongres-1

Na jednej stronie

Choć strony lądowania są wykorzystywane do zróżnicowanych zadań to większość z nich posiada wspólne, charakterystyczne cechy. Taką podstawową jest brak dodatkowych podstron - cała zawartość jest wyświetlana na jednej stronie, po której użytkownik może poruszać się za pomocą nawigacji lub zwyczajnie scrollując.

menu

Taka strona jest atrakcyjna wizualnie oraz przyjazna użytkownikom dzięki ładnemu i ergonomicznemu interfejsowi. Oczywiście gwarantujemy, że stworzony przez nas landing page szybko się ładuje jest responsywny. To znaczy, że wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach przenośnych i stacjonarnych, tak aby użytkownik nie miał problemu ze skorzystaniem z prezentowanej oferty. W naszych pracach wykorzystujemy najnowsze trendy projektanckie i oferujemy produkt zgodny z ideologią Flat lub Material Design w zależności od projektu.

Kilka sekcji

Wszystkie sekcje na stronie lądowania muszą być nastawione na realizację jednego, określonego celu – jakim jest najczęściej konwersja. Standardowo landing page powinien między innymi posiadać; chwytliwy nagłówek, call to action (wezwanie do działania) np. do pobrania e-booka oraz proste i precyzyjne teksty.

ebook

W cenie zapewniamy także auto-walidujący formularz kontaktowy, czyli taki, który samodzielnie sprawdza poprawność wprowadzonych treści. Ponadto zintegrujemy Twoją stronę z newsletterem, tak abyś mógł wysyłać wartościowe treści swoim subskrybentom. Jeśli nie wiesz, co jeszcze powinno znaleźć się na stronie – doradzimy jak podnieść konwersję. Za dodatkową opłatą nasz copywriter i grafik sprawią, że Twoje teksty i grafiki będą najwyższych lotów.

Wygląd ma wielkie znaczenie

Od tego czy Twój landing page jest atrakcyjny dla użytkownika zależeć będzie czy strona spełni swoją rolę i co za tym idzie czy Twoja firma na tym skorzysta. W cenie zapewniamy Ci landing page oparty na szablonie z naszej bazy, w której znajdują się tysiące atrakcyjnych i skutecznych szablonów.

pexels-photo-297648

Nawet nie wyobrażasz sobie jak szybko znajdziesz szablon dostosowany do swoich potrzeb. W tym wariancie cenowym oferujemy także możliwość prostych modyfikacji szablonu takich jak zmiana fontów, kolorów czy zdjęć, tak aby strona była spójna z Twoim systemem identyfikacji wizualnej. Równie ważne są grafiki wykorzystywane na stronie. Dlatego też zapewniamy wysokiej jakości zdjęcia z legalnych katalogów, które nawiązują do celu strony i stanowią doskonały dodatek do treści.

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej – za dodatkową opłatą nasz grafik przygotuje grafiki specjalnie dla Ciebie. Na prośbę klienta zamiast zdjęć zamieścimy wysokiej jakości filmy lub animacje, które przygotują nasi montażyści.

Pełna integracja

W przeciwieństwie do większości firm na rynku, my już w wariancie podstawowym oferujemy pełną integrację z Google Analytics, Google Maps, mediami społecznościowymi oraz z pikselem Facebooka.

pexels-photo-106344

Dzięki Google Analytics będziesz mógł analizować ruch na stronie i lepiej poznasz swoich klientów. Google Maps i media społecznościowe pomogą Twojej firmie wzmocnić swoją obecność w Internecie, zaś piksel Facebooka pomoże Ci prowadzić skuteczniejsze kampanie reklamowe, wykorzystując działania podejmowane przez odbiorców na różnych urządzeniach w witrynie.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z tych rozwiązań, pomożemy Ci je poznać!

Zainwestuj i ciesz się z efektów

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zarówno zaawansowanych aplikacji webowych jak i prostych landing pages. Stworzyliśmy już kilkadziesiąt stron lądowania dla zadowolonych klientów z Polski i zagranicy. Jeśli chcesz się upewnić, że jesteśmy naprawdę dobrym wyborem, zobacz nasze realizacje.

pexels-photo-164474-1

Nasz landing page dla Twojej firmy to inwestycja w wysokości 1200 zł. Jeśli potrzebujesz czegoś dodatkowego, nieprzewidzianego w cenniku mamy także pełną paletę usług dodatkowych:

  • prace nad stroną www – 80 zł za godzinę pracy
  • prace graficzne – 80 zł za godzinę pracy
  • prace administracyjne – 80 zł za godzinę pracy

Na życzenie klienta oferujemy także (dodatkowo płatne) usługi copywriterskie oraz związane w wideomarketingiem (przykładowo nagrywanie, montaż i tworzenie filmów i animacji).

Piotr Golianek

Piotr Golianek

Chief Technology Officer w agencji reklamowej, Junior Front-end Developer, Project Manager, mówca, organizator eventów biznesowych, frequent flyer, ekspert, analityk i dziennikarz w branży lotniczej.

Read More