AmazingCMS — łatwy w obsłudze system zarządzania treścią

7 lut 2020

AmazingCMS to system zarządzania treścią, który stworzyliśmy podczas wieloletniej pracy nad realizacjami dla naszych klientów.

Jego najważniejszą cechą jest przejrzystość i nowoczesny wygląd dostosowany również do obsługi na urządzeniach mobilnych.

Logowanie do systemu:

Poniżej widzimy zdjęcie przedstawiające system przystosowany pod prostą stronę wizytówkę. Administrator może edytować:

  • zdjęcia
  • pliki
  • podstrony
  • posty na blogu

i nic ponadto! :) Dzięki czemu w naszym systemie nie da się nic przypadkiem przestawić i spowodować błędne działanie strony jak to często ma miejsce np. podczas zarządzania WordPressem.

Oczywiście nasz system może realizować znacznie  bardziej skomplikowane zadania — AmazingCMS jest bardzo elastyczny, a wszystko zależy od Twojego projektu. W tym poście możesz zobaczyć jak nasz system radzi sobie z obsługa całej aplikacji.

Edycja treści jest prosta i intuicyjna co widać na kolejnym screenie. Co ważne, treści są dokładnie te, które masz na stornie, albo dokłądnie — te które wskażesz nam, że chcesz je edytować, Dostęp do nich jest od razu, treści są "na wierzchu", niepoukrywane w menu i podmenu, których struktury musiałbyś się nauczyć.

Dostępny jest edytor tekstowy typu WYSIWYG (ang. what you see is what you get), czyli taki w którym od razu widzisz jak będzie wyglądała treść na stronir. Nie musisz znać HTML-a ani żadnych aspektów technicznych.

Co więcej, co jest rzadko spotykane w edytorach online na stornach internetowych, nasz edytor poprawnie pozwala tworzyć zagnieżdżone listy punktowane (widać na zdjęciu) czy wstawiać zdjęcia nie wychodząc z edytora.

Wszystkie Twoje zdjęcia i pliki są dostępne w oddzielnej zakładce. Jeśli masz ochotę możesz skopiować do nich link i umieścić zdjęcie wgrane do systemu gdzieś na innej stornie. System również sam tworzy miniaturki i wersje zdjęć, które potem są umieszczane na Twojej stronie, nie musisz się tym przejmować — po prostu umieść zdjęcie w jak najlepszej jakości a resztą zajmie się AmazingCMS. Oczywiście masz możliwość dodawania wielu plików lub zdjęć na raz! :)

Przekonaliśmy Cię? Zapytaj nas o wycenę swojego projektu! Formularz znajdziesz na stronie głównej!

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.