Powtórka Z Polskiego - strona sprzedażowa + aplikacja

Wybrane realizajcje 7 lut 2020

Ta realizacja obejmowała stworzenie strony internetowej oraz platformy sprzedażowej kursów online przygotowujących do matury z j. polskiego.

Strona sprzedażowa jest przygotowana do ultraszybkiego wyświetlania się nawet przy słabym połączeniu z internetem, by zminimalizować straty powstałe przez klientów, którzy wejdą na stronę przez reklamę, a wyjdą, zanim storna się załaduje. W tym przypadku najważniejsze części — czyli tekst z opisami widoczny jest natychmiast, a pozostała część strony w tym zdjęcia doładowywane są asynchronicznie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi takich jak generator strony statycznych GatsbyJS.

Ponadto, po zakupie i płatności, kursy są udostępniane klientom automatycznie przez dedykowaną platformę, zrealizowaną również przez nas. Platforma do kursów jest prostą aplikacją webową zrealizowaną przy użyciu React i korzysta z chmury Google Firebase do przechowywania danych.

Stronę można zobaczyć tutaj: https://powtorkazpolskiego.pl/

A aplikacje tutaj: https://app.powtorkazpolskiego.pl/

Poniżej screeny z realizacji:

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.