General Financial — strona WWW i identyfikacja wizualna

Wybrane realizajcje 7 lut 2020

Realizację dla firmy General Financial rozpoczęliśmy od opracowania nowego logotypu oraz wizytówek. Nasz klient — Pan Jacek Kazimierczak, miał już logo i pewno koncepcje na jego odświeżenie. Po kilku próbach udało nam się trafić w gusta i efekt można oglądać poniżej:

Następnie przystąpiliśmy do realizacji strony WWW, która miała na celu oddać motto firmy "Tradycyjne inwestycje w nowoczesnym świecie". Sami oceńcie czy nam się udało odwiedzając stronę - https://generalfinancial.pl/ lub oglądając screeny pod opinią klienta.

Amazing Design został mi polecony jako solidny i profesjonalny wykonawca. Zależało mi na połączeniu niemożliwych elementów: dobrze, szybko, tanio, no i jeszcze anielska cierpliwość do moich fanaberii… Okazało się, że idealnie odczytywali moje oczekiwania, podpowiadali, i zawsze uzasadniali dlaczego takie a nie inne rozwiązanie. Jestem MEGA zadowolony, i nawet po kilku latach strona wygląda „świeżo”, a konieczne zmiany na moją prośbę są wykonywane ekspresowo. Wspólnie też tworzyliśmy logo i inne elementy jak wizytówki, których z niekłamaną satysfakcją używam. Często słyszę od swoich klientów, że są eleganckie (co jest istotne w branży finansowej). Wszystkie te elementy są spójne i budują właściwy wizerunek mojej firmy.

Jacek Kazimierczak - GeneralFinancial.pl Sp. z o.o.

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.