CodeRoad — strona sprzedażowa + aplikacja

Wybrane realizajcje 7 lut 2020

Ta realizacja obejmowała stworzenie strony internetowej sprzedającej kursy online, a także całego system do tworzenia i zarządzania tymi kursami.

Strona sprzedażowa wykorzystując technologię NextJS jest renderowana (przygotowywana) już po stronie serwera, tak by potencjalnemu kupującemu pokazać się błyskawicznie!

Po zakupie i płatności, wybrane przez klienta kursy są udostępniane przez dedykowaną platformę do zarządzania kursami, a dostęp do niej wysyłany jest mailowo. Kursanci mogą poznawać kod nie tylko z treści tekstowych czy materiałów wideo, ale również korzystać z wbudowanego w platformę edytora kodu online!

Twórca kursów lub administrator może swobodnie zarządzać kursami przez rozbudowany panel administracyjny, tworząc interaktywną zawartość za pomocą języka MDX. Panel umożliwia też zarządzania sprzedażą, ustawianie cen i paczek kursów.

Stronę można zobaczyć tutaj: https://coderoad.pl/

A aplikacje tutaj: https://app.coderoad.pl/

Poniżej screeny z realizacji:

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.