System ankiet dla infoShare Academy

Wybrane realizajcje 7 lut 2020

Razem z rozwojem firmy infoShare Academy potrzebowało dedykowanego rozwiązania do tworzenia, udostępniania ankiet dla uczestników kursów IT, a także do analizowania tych wyników, tak by zapewnić najwyższy możliwy poziom nauczania i przekazywać w łatwy sposób feedback trenerom.

Naszym zadanie było dostarczyć system, który:

  • tworzył ankiety automatycznie z wprowadzonych wzorców
  • umożliwiał wypełniania ankiety kursaotom
  • umożliwiał podgląd wyników trenerom
  • umożliwiał wysyłkę wyników trenerem bezpośrednio z systemu

Ponadto naszym zadaniem było zaimportowania danych z poprzedniego systemu, w taki sposób by nie było konieczności zatrzymywania systemu i było możliwe płynne przejście na nowy.

Aplikacja została oparta na naszym dedykowanym systemie AmazingCMS, a także React i Docker, by zapewnić łatwość wdrożenia i skalowalność.

Żeby zobaczyć aplikację należy mieć albo dostęp do panelu lub być kursantem i dostać link do konkretnej ankiety, więc zamieszczamy screeny. Screeny ze względu na ochronę danych osobowych zawierają losowe dane :)

Mateusz Choma [właściciel Amazing Design] to pasjonat technologii, zawsze dobrze zorganizowany, rzetelny i terminowy w wykonywaniu zadań. Bardzo zaangażowany i energiczny trener programowania. Potrafi nie tylko wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia, ale też dzieli się swoimi doświadczeniami i zapałem. Swobodnie dobiera metody nauczania do grupy odbiorców. Tworząc rozwiązania informatyczne dba o jakość przygotowywanego kodu, stosując najlepsze praktyki programistyczne. Potrafi też sprawnie dobierać używane technologie i rozwiązania do potrzeb. Kładzie duży nacisk na bieżący rozwój, jednocześnie specjalizując się w aplikacjach w React, Redux i Firebase. Nie tylko zna, ale i praktycznie wykorzystuje niuanse JavaScript. Bardzo dobrze odnajduje się też w zadaniach zarządczych. Skutecznie koordynuje pracę wielu osób, dbając przy tym o spójność całego rozwiązania, identyfikując ryzyka i skutecznie nimi zarządzając. Potrafi budować relacje zarówno z początkującymi programistami, jak i ekspertami z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Współpraca z Mateuszem to nie tylko przyjemność, ale też zaufanie i pewność realizacji zaplanowanych działań.

Katarzyna Prokopowicz - infoShare Academy

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.