Strony WWW o tematyce dietetyki

Wybrane realizajcje 6 lut 2020

Z tymi klientami pracujemy już od kilku lat i zdążyliśmy zrealizować w tym czasie trzy strony internetowe!

EduNutrica

Pierwszą z nich jest strona firmy EduNutrica realizującej szkolenia z zakresu dietetyki. Strona miała na celu publikowanie informacji o nadchodzących szkoleniach oraz sprzedaż biletów na te szkolenia. Do zrealizowania płatności użyliśmy systemu tPay.

EduNutrica - Edukacja Żywieniowa
Wyższy poziom dietetyki! Najlepsze szkolenia potwierdzone certyfikatem uczestnictwa, prowadzone przez najlepszych specjalistów w kraju!

Poradnia Dietetyczna "Na Wagę Zdrowia"

Niedługo później ci sami klienci wrócili do nas ze storną WWW swojej poradni dietetycznej wraz z blogiem.

Poradnia Dietetyczna - Na Wagę Zdrowia
Poradnia Dietetyczna - Na Wagę Zdrowia

Konferencja "Naukowo o Żywieniu"

Ostatnim projektem, jaki zrealizowaliśmy w ramach tej współpracy jest storna lubelskie konferencji naukowej realizowanej we współpracy z Uniwersytetem Przydodnczym.

Strona, tak jak storna EduNutrica umożliwia zakup biletów online.

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Naukowo o Żywieniu”
Konferencja Naukowo o Żywieniu

Wszystkie strony korzystają z naszego autorskiego systemu zarządzania treścią AmazingCMS!

Poniżej opinia naszych klientów:

Z Amazing Design po raz pierwszy współpracę podjąłem w 2018 roku przy tworzeniu strony www mojej firmy. Byłem kompletnie zielony w temacie więc liczyłem na spore wsparcie ze strony Amazing. Obecnie firma ta odpowiada już za 3 moje strony www i przy tworzeniu kolejnej wybór jest tylko jeden... Amazing. Przede wszystkim na samym początku jest dokładne wysłuchanie potrzeb klienta dzięki czemu odrazu propozycja projektu wpisuje się w gusta klienta. Następnie ogromną zaletą jest udział klienta w procesie tworzenia strony. Ciągły kontakt i bieżące korygowanie względem uwag klienta. Dodatkowo można liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony programisty, dzięki czemu klient ma szansę zrozumieć początkowo nieznane pojęcia. Strony są dostosowane dla każdego urządzenia, są przejrzyste i przyjemne dla oka. Panel administratora jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny, dzięki czemu każdy może zarządzać swoją stroną bez przeszkód. A gdy pojawi się jakiś problem, zespół Amazing Desing służy pomocą. Polecam tą firmę z czystym sumieniem.

Adam Grdeń - właściciel firmy szkoleniowej EduNutrica oraz poradni na "Na Wagę Zdrowia"

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.