Współpraca w zakresie merytoryki kursów infoShare Academy

Wybrane realizajcje 6 lut 2020

Wraz z firmą realizującą szkolenia z zakresu IT — infoShare Academy współpracowaliśmy przez prawie 3 lata, pomagając w rozwoju lubelskiego oddziału oraz dbając o merytorykę kursów w całej Polsce.

Twórca i prezes naszej firmy — Mateusz Choma wraz z infoShare Academy przeprowadził około 1500 godzin warsztatowych z kursantami, aby poznać lepiej ich potrzeby i tworzyć materiały i programy szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Poniżej opinia członkini zarządu infoShare Academy oraz zdjęcia:

Mateusz Choma [właściciel Amazing Design] to pasjonat technologii, zawsze dobrze zorganizowany, rzetelny i terminowy w wykonywaniu zadań. Bardzo zaangażowany i energiczny trener programowania. Potrafi nie tylko wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia, ale też dzieli się swoimi doświadczeniami i zapałem. Swobodnie dobiera metody nauczania do grupy odbiorców. Tworząc rozwiązania informatyczne dba o jakość przygotowywanego kodu, stosując najlepsze praktyki programistyczne. Potrafi też sprawnie dobierać używane technologie i rozwiązania do potrzeb. Kładzie duży nacisk na bieżący rozwój, jednocześnie specjalizując się w aplikacjach w React, Redux i Firebase. Nie tylko zna, ale i praktycznie wykorzystuje niuanse JavaScript. Bardzo dobrze odnajduje się też w zadaniach zarządczych. Skutecznie koordynuje pracę wielu osób, dbając przy tym o spójność całego rozwiązania, identyfikując ryzyka i skutecznie nimi zarządzając. Potrafi budować relacje zarówno z początkującymi programistami, jak i ekspertami z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Współpraca z Mateuszem to nie tylko przyjemność, ale też zaufanie i pewność realizacji zaplanowanych działań.

Katarzyna Prokopowicz - infoShare Academy

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.