E-commerce oraz strona WWW sklepu z oświetleniem

Wybrane realizajcje 6 lut 2020

Podczas współpracy ze Studiem Światła Sinus Lighting, powstały dwie strony:

Podstawowym założeniem klienta, było stworzenie spójnej identyfikacji zarówno nowej strony, jak i sklepu ze sprzedawanym asortymentem, czyli klasycznym oraz nowoczesnym oświetleniem.

Do realizacji strony WWW użyliśmy naszego dedykowanego i prostego systemu zarządzania treścią AmazingCMS. Jej strona wizualna to gotowy szablon wraz z dostosowaniem do potrzeb klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient zaoszczędził na kosztownych pracach graficznych nad dedykowanym szablonem.

Sklep internetowy został przygotowany w oparciu o znany i poulanry system OpenCart. W tym przypadku również użyliśmy szablonu graficznego i przystosowaliśmy go do uprzednio zaprojektowanej strony. Klient może z panelu sklepu zarządzać nie tylko wystawionymi produktami, ale również stanem magazynu oraz kuponami zniżkowymi. Wdrożenie sklepu obejmowało również integracje z bramką płatności tPay.

Poniżej można się zapoznać ze screenami z realizacji oraz opinią zadowolonego klienta!

Współpracę z Amazing Design, której powierzyłem wykonanie strony internetowej naszej firmy uważam za owocną i udaną. Rzetelność, profesjonalizm i terminowość wykonywanych projektów wyróżnia firmę Amazing Design na tle konkurencji. Warta wspomnienia jest ogromna wiedza, fachowość i kreatywność, jaką odznaczają się twórcy Amazing Design. Wszystko to sprawia, że z ogromną przyjemnością mogę polecić Amazing Design jako sprawdzonego partnera do współpracy!

Aleksander Kozdroń - Sinus Lighting

Tagi

Mateusz Choma

Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem. Prezes Amazing Design.